اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
زیرساخت ها و مراکز ذخیره و تامین گندم از مراکز ثقل محسوب می شوند. 1398/11/23
مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری سمنان
زیرساخت ها و مراکز ذخیره و تامین گندم از مراکز ثقل محسوب می شوند.

مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری سمنان در جلسه کمیته پدافندغیرعامل که باحضور مدیرکل و معاونین شرکت غله و خدمات بازرگانی برگزارشد ، زیرساخت­ها و مراکز ذخیره و تامین گندم را از مراکز ثقل برشمرد.

ایرج کارخائی گفت :تامین مایحتاج عمومی مردم خصوصا غله و گندم از نیازهای مهم جامعه و امنیت، حفاظت و ایمنی سوله­ها و انبارهای غله از منظر پدافند غیرعامل بسیار ضروری و پر اهمیت است.

وی ضمن بازدید از مرکز سیلو افزود: زیرساخت­های مهم و مراکز ذخیره و تامین گندم ازجمله مراکز ثقل هستند که الزامات و ملاحظات پدافندغیرعامل در این مراکز کلیدی تامین محصولات باید با دقت و توجه خاصی عملیاتی و اجرایی گردد.

ایرج کارخائی خاطرنشان کرد: همیشه بحث نان و آرد برای جامعه و مردم مهم و تاثیر گزار بوده و می­شود با در نظر گرفتن تمهیدات مناسب در شرایط بروز حوادث طبیعی و غیرطبیعی از مشکلات پیشگیری کرد تا همواره پاسخگوی نیاز جامعه در این مورد مهم باشیم که در این راستا با انجام مانورها و دوره­های آموزشی تخصصی و رزمایش­ها می­توان به این مهم دست یافت.

مدیر کل پدافندغیرعامل گفت: اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان آمادگی دارد تا در قسمت­های مورد نیاز شرکت غله و خدمات بازرگانی دوره­های آموزشی و مانورهای مشترک را جهت افزایش ایمنی و بهتر شدن عملکرد در برابر تهدیدات مختلف برگزار کند.

همچنین در این جلسه منوچهری مدیرکل شرکت غله و خدمات بازرگانی به تمهیدات صورت گرفته تاکنون، نقاط قوت و ضعف اشاره کردند و افزودند این شرکت جهت افزایش ایمنی و پیشگیری در برابر حوادث طبیعی و غیرطبیعی از الزامات و ملاحظات پدافندغیرعامل در همه قسمت­ها استفاده کرده و آمادگی دارد تا در دیگر موارد مهم و مورد نیاز با اداره کل پدافندغیرعامل همکاری کند.

در ادامه مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان به­اتفاق مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان از مرکز ذخیره­سازی گندم در سیلو 27هزارتنی سمنان بازدید نمودند.

تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal