اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
اجرای رزمایش خدمت متعالی برای بهسازی شبکه های توزیع برق در راستای پدافند غیرعامل است 1398/11/01
مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان
اجرای رزمایش خدمت متعالی برای بهسازی شبکه های توزیع برق در راستای پدافند غیرعامل است

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان از پروژه بهینه سازی شبکه 20 کیلوولت فیدر اعلاء در قالب ازمایش خدمت متعالی بازدید به عمل آورد.

ایرج کارخائی در حاشیه بازدید از این طرح بیان داشت: خوشبختانه شرکت توزیع نیروی برق استان در طول سال مانورهای بسیار خوب و شایسته­ای را در راستای ماموریت‌های خود به انجام می‌رساند که اقدامی ارزشمند محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رزمایش­های خدمت متعالی که توسط شرکت توزیع برق انجام می رسد، هم راستا با برنامه‌های پدافند غیرعامل است، گفت: اجرای این گونه رزمایش‌ها، به منظور آمادگی برای مواقع بحرانی و محک ظرفیت­ها و توانمندی ها و شناخت نقاط ضعف و در کارها و برنامه‌های صنعت توزیع برق به شمار می‌رود.

کارخائی تصریح کرد: اجرای اینگونه رزمایش ها در جهت رسالت پیشگیری، پیش بینی و جایگزینی در شرایط خطر و بحران، یک تمرین و آماده سازی محسوب می‌گردد.

وی خاطر نشان کرد: استمرار این برنامه‌ها در طی سال، می‌تواند به افزایش کارائی و کارآمدی نیروهای عملیاتی و خدمتگزار شرکت توزیع برق استان کمک شایانی بنماید.

قابل ذکر است رزمایش خدمت متعالی برای اصلاح و بهینه سازی شبکه و تاسیسات توزیع برق فیدر اعلاء در منطقه جنوب شهرستان سمنان به اجرا در آمد.

این رزمایش بیست و پنجمین رزمایش از ابتدای سال جاری بود و با تلاش مامورین شرکت توزیع برق ظرف 6 ساعت اجرائی گردید.

در این رزمایش موسوی مدیرعامل شرکت توزیع برق استان، دانایی فرماندار سمنان، سرهنگ خوش­چشم فرمانده پایگاه هوایی سمنان حضور داشتند.

تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal