اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری  در جلسه تایید صلاحیت شرکت های مشاور برلزوم توانمند سازی و آموزش شرکت های مشاور در مباحث مرتبط با پدافند غیر عامل  تاکید نمود . 1398/06/27
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری در جلسه تایید صلاحیت شرکت های مشاور برلزوم توانمند سازی و آموزش شرکت های مشاور در مباحث مرتبط با پدافند غیر عامل تاکید نمود .

ایرج کارخایی مدیر کل پدافند غیر عامل در جلسه تایید صلاحیت شرکت های مشاور در حوزه پدافند غیر عامل استان سمنان که با حضور شکریان مدیر کل دفتر فنی ،قدس رئیس سازمان نظام مهندسی و عامری معاونت حراست استانداری وکارشناسان این حوزه  برگزار گردید برلزوم توانمند سازی و آموزش شرکت های مشاور در مباحث مرتبط با پدافند غیر عامل  تاکید نمود.

ایرج کارخائی گفت : برابر ماده 106 قانون برنامه ششم توسعه، تهیه پیوست مطالعات پدافند غیر عامل برای طرح ها و پروژه های سرمایه ای ملی و استانی در سطح ( حساس ومهم) الزامی است که در همین راستا تعداد قابل توجهی  از طرحها و پروژه های  سرمایه ای و زیر ساختی که در استان در حال اجرا است نیاز به ایمن سازی و مصونیت بخشی در برابر تهدیدات با اقدامات پدافند غیر عامل دارند.

وی افزود: اجرای طرح های مطالعاتی و عملیاتی پروژه های عمرانی و سرمایه ای دستگاه های اجرایی ملی و استانی توسط شرکت های مشاور بومی مطلوب تر میباشد درهمین راستا این اداره کل اقدام به شناسایی شرکتها و مشاورین بومی در سطح استان کرده است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری تصریح کرد: ساماندهی شرکت های مهندسین مشاور برای انجام مطالعات پدافند غیر عامل طرح ها و اجرای پروژه های زیرساختی و عمرانی مهم استان انجام می شود و شرکتها و مشاورینی که بر اساس دستورالعمل سازمان پدافند غیرعامل کشور دارای شرایط لازم عمومی و اختصاصی باشند و درحوزه های مختلف پدافند غیرعامل ازجمله فنی و عمرانی، فعال هستند، می توانند درخواست و مستندات خود را به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان  تحویل دهند تا مورد بررسی قرار گیرد.

وی ادامه داد: وجود شرکت های مشاور متعدد و توانمند در حوزه پدافند غیر عامل دراستان میتواند کمک شایانی به به دستگاههای اجرایی در اجرای پروژه های مهم عمرانی مطابق با پیوست پدافند غیر عامل کند و باتوجه به این که امروزه با وجود تکنولوژی جدید تهدیدات پیچیده و نوین شده اند مباحث مرتبط با پدافند نیز

به شدت تخصصی و کاربردی شده است که همین امر بر لزوم استفاده از شرکت های مشاورتوانمند در حوزه پدافند غیر عامل افزوده است.

وی در پایان افزود: پس از بررسی و تائید صلاحیت انجام شده مدارک شرکت های مشاور به سازمان پدافند غیر عامل کشور جهت آموزش در این حوزه وصدور گواهی نامه به سازمان پدافند فرستاده خواهد شد .

در ادامه مباحث کارشناسی درخصوص تایید صلاحیت یک شرکت مشاور مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.

تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal