اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
پدافند غیر عامل جز ضروریات امروز جامعه ما می باشد 1398/06/09
معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان
پدافند غیر عامل جز ضروریات امروز جامعه ما می باشد

خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در دیدار با خسروجردی ، جانشین معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشورکه کارخائی مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری و مسئولین شرکت مشاور مجری طرح جامع پدافند غیر عامل استان هم حضور داشته گفت : مراحل اولیه طرح سند جامع پدافند غیرعامل در استان، با تفاهم های انجام شده به خوبی انجام شد و مابقی روال مورد نیاز اداری و اقدامات لازم نیز در حال اجرا می باشد.‌

وی افزود : یقینا با حضور شما و تفاهنمامه منعقد شده، نقاط مبهم ابن طرح نیز برطرف شده و انشالله به سرعت روند اجرایی آن انجام خواهد شد.

خجسته پور خاطر نشان کرد : پدافند غیرعامل جز ضروریات امروز جامعه ما می باشدو مدیران و مسئولان ما باید به صورت ویژه به مباحث پدافند غیرعامل آشنایی و اشرافیت داشته باشند امیدواریم با تدوین این سند جامع در راستای آگاهی بخشی، بتوانیم گامی رو به جلو را در این حوزه برداریم انشالله پس از تدوین این سند، ارزیابی دستگاه هایی اجرایی استان در حوزه پدافند غیرعامل نیز بر این اساس انجام خواهد شد.

در ادامه خسرو جردی جانشین معاون بسیج و امور استان های سازمان پدافند غیرعامل کشور در دیدار خجسته پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به اهمیت طرح جامع پدافند گفت : سند جامع پدافند غیر عامل تدوین و طراحی  شده  و در حال حاضر در بسیاری از استان ها به پیشرفت 50 درصدی رسیده است.

وی ادامه داد : روند اجرایی شدن طرح سند جامع پدافند غیرعامل در استان سمنان نیز بسیار مطلوب و خوب بوده که امیدواریم با همین سرعت موجود هرچه زودتر طرح مذکور به صورت کامل اجرایی شود.

خسرو جردی افزود : از تلاشها و حمایت های استاندار‌ محترم سمنان و معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار در خصوص برنامه ها و اهداف پدافند غیرعامل در استان تقدیر و قدردانی می نمایم انشالله با ورود مشاوران و متخصصان توانمند، طرح سند جامع پدافند غیرعامل کشور تا پایان سال در تمامی استانها به صورت کامل اجرایی می شود.

 

در ادامه ایرج کارخائی مدیر کل پدافند یر عامل استانداری سمنان گفت : روند پیشرفت طرح جامع پدافند در استان سمنان رضایت بخش بوده و ابزار امیدواری کرد طرح جامع پدافند در شناخت دقیق تر آسیب پذیری ها در استان و نقاط قوت و ضعف آن به کمک اداره کل پدافند غیر عامل و دیگر دستگاههای اجرایی بشتابد و چراغ راهنمایی برای حرکت در مسیر توسعه استان باشد .

همچنین جلسه هم اندیشی و بررسی طرح جامع پدافند غیر عامل استان با حضور دبیران 12 کارگروه تخصصی و رابطین پدافند غیر عامل دستگاههای اجرایی دارای زیر ساخت در سالن اجتماعات ساختمان شماره 2 استانداری برگزار و مسائل و مشکلات روند اجرایی و عملیاتی طرح مورد بررسی قرار گرفت .

 
 
تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal