اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
کمیته ساماندهی شرکت های مشاور پدافند غیرعامل استان  سمنان برگزار شد 1397/10/15
در راستای برنامه ها و اهداف پدافند غیر عامل:
کمیته ساماندهی شرکت های مشاور پدافند غیرعامل استان سمنان برگزار شد

کمیته ساماندهی و تعیین صلاحیت شرکت های مهندسین مشاور پدافند غیرعامل در استان سمنان به ریاست قدرت الله ابک سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان ، ایرج کارخائی مدیر کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان ، نماینده حراست و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان در دفتر معاونت عمرانی استانداری برگزار شد.

در این جلسه در خصوص ساماندهی شرکت های مهندسین مشاور برای اجرای مطالعات پدافند غیرعامل طرح ها، پروژه های زیرساختی و عمرانی مهم در سطح استان سمنان برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری اتخاذ گردید.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با اشاره به جایگاه و اهمیت پدافند غیرعامل به عنوان یک امر راهبردی و دفاعی در سطح جامعه بر استفاده از شرکتهای مشاور و علاقمند برای اجرای درست و مناسب طرح ها و پروژه ها از منظر پدافند غیر عامل تاکید کرد.

مهندس ابک ایجاد شرکت مشاوره در این حوزه را یک زیرساخت مهم برشمرد و افزود اگر بخواهیم اصول وملاحظات و الزامات دقیق پدافند غیرعامل را در ساخت‌وسازها رعایت کنیم نیازمند شرکت های معتبر و کارآمد برای اجرای اهداف پدافند غیرعامل هستیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان هم سیاست و برنامه اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان را استفاده از ظرفیت و توانمندی شرکتهای مهندسین مشاور بومی عنوان کرد و خواستار ساماندهی تقاضاهای این شرکت ها در کمیته استانی شد.

تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal