اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
سازمان انتقال خون یک مرکز حیاتی است و نقش مهمی در شرایط بحرانی در تأمین  نیاز های خونی مردم دارد . 1397/10/11
مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری سمنان
سازمان انتقال خون یک مرکز حیاتی است و نقش مهمی در شرایط بحرانی در تأمین نیاز های خونی مردم دارد .

مدیر کل پدافند غیر عامل استانداری سمنان در بازدید از سازمان انتقال خون استان سمنان خاطر نشان کرد : از منظرپدافند غیر عامل سازمان انتقال خون مرکز حیاتی است که برای حیات و سلامت انسان ها تلاش می کندو نقش مهمی در شرایط بحرانی در تأمین نیاز های خونی مردم دارد .

ایرج  کارخائی  افزود : توجه به اصول مرتبط با حفظ آمادگی و مقابله با تهدیدات از اولویت های اصلی و اهداف پیش بینی شده پدافند غیر عامل می باشد،  که با اجرای مانور و آموزش های مختلف می توان ضمن کسب آمادگی بیشتر میزان کارائی دستگاه ها و بخش های مختلف را  مورد سنجش قرار داد تا در شرایط خطر و بحران اقدامات لازم برای مقابله با تهدیدات را اتخاذ نمود و این مهم باید در دستور کار سازمان انتقال خون نیز قرار بگیرد .

مدیر کل پدافند غیر عامل با اشاره به فعالیت ارزشمند پرسنل انتقال خون در سلامت و بهداشت جامعه فعالیت آنان را به عنوان خادمین گمنام در حوزه بهداشت و درمان برشمرد که در تأمین خون و فراورده های آن تلاش مضاعفی دارند .

وی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات انجام شده در سازمان انتقال خون افزود : با توجه به این که استان سمنان به عنوان استان معین تهران محسوب می شود بر اهمیت این سازمان در استان افزوده است و ایجاد هر گونه خللی در تداوم ارائه خدمات رسانی سازمان انتقال خون به مردم در شرایط اضطرار و بحران می تواند خسارت جبران ناپذیری برای مردم به بار آورد.

وی در ادامه شرحی از وظایف و اقدامات و تلاش ها سازمان انقال خون در سطح استان سمنان را بیان داشت و بر فرهنگ سازی اهدا خون به عنوان یک عمل حسنه تأکید کرد.

تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal