اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
پدافند غیر عامل قدرت بازدارندگی کشور است 1397/08/15
نماینده ولی فقیه در استان سمنان :
پدافند غیر عامل قدرت بازدارندگی کشور است

آیت‌الله سید محمد شاهچراغی در دیدار با جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور که در دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان برگزار شد ضمن تأکید بر لزوم فرهنگسازی بیشتر درباره الزامات پدافند غیرعامل اظهارداشت: باید آحاد مردم با اهمیت پدافند غیرعامل آشنا شوند.

وی خواستار ترویج پدافند غیرعامل در فضای عمومی شد و افزود: انتظار می‌رود مسئولان استان سمنان نیز همه تلاش خود را برای معرفی پدافند غیرعامل به مردم کوچه و بازار به کار گیرند.

 نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، توفیق کشور در بخش‌های مختلف را منوط به ترویج پدافند غیرعامل دانست و گفت: باید در زمینه آموزش و فرهنگسازی در این خصوص سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.

آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به تهدیدات متنوع دشمنان خاطرنشان کرد: فرهنگسازی برای مقابله مردم با این تهدیدات بهترین اقدام ممکن برای غلبه بر تهدیدات دشمن است.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارها بر اهمیت پدافند غیرعامل و لزوم توجه به آن تأکید فرمودند افزود: با این وجود در دهه‌های گذشته در این زمینه آن‌گونه که شایسته بوده اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان با بیان اینکه باید تلاش‌های بیشتری در این زمینه انجام شود گفت: مسئولان درباره نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل، وظیفه و رسالت مهمی دارند که باید به آن عمل شود.

تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal