اداره کل پدافند غیر عامل
جستجو
شما به عنوان پيش قراولان و سربازان گمنام در ايجاد امنيت زيستي، سلامت روحي و جسمي انسانها هستيد 1395/10/22
مديركل پدافند غيرعامل استانداري:
شما به عنوان پيش قراولان و سربازان گمنام در ايجاد امنيت زيستي، سلامت روحي و جسمي انسانها هستيد
جلسه ستاد اجرايي پيشگيري و مقابله با بيماري آنفلوانزاي پرندگان به رياست دكتر سعيدي مديركل دامپزشكي استان سمنان و با حضور مهندس كارخايي مديركل پدافند غيرعامل استانداري و هيئت همراه و اعضاي ستاد در سالن جلسات اداره كل دامپزشكي استان سمنان برگزار شد.

در ابتداي جلسه دكتر سعيدي مديركل دامپزشكي استان ضمن تشكر و قدرداني از حمايتها و پيگيري ها و حمايتهاي مديركل پدافند غيرعامل در راستاي رسيدن به اهداف دامپزشكي، گزارش مختصري از وضعيت استان در سال گذشته و امسال از جهت بيماري آنفلوانزا بيان كردند.

در ادامه دكتر جاويدپور دبير جلسه ستاد اجرايي پيشگيري و مقابله با بيماري آنفلوانزاي پرندگان اداره كل دامپزشكي، درباره ماهيت ويروس بيماري آنفلوانزا، اقدامات پيشگيرانه انجام شده در اين خصوص و گزارشي از اين بيماري در ايران و ديگر كشورها بيان كردند.

در پايان مهندس كارخايي مديركل پدافند غيرعامل استانداري ضمن تشكر و قدرداني از مديركل دامپزشكي و همكارانشان به خاطر اقدامات دلسوزانه و فراوان آنها، بيان نمودند: دامپزشكي از جمله ادارات پيشرو در زمينه پدافند غيرعامل بوده كه فعاليت و اقدامات فراواني در اين زمينه انجام داده است همچنين پرسنل خدوم آن به عنوان پيش قراولان و سربازان گمنام در ايجاد امنيت زيستي، سلامت روحي و جسمي انسانها مي باشند كه اين وظيفه شما يك نعمت بزرگ و كاري ارزشمند است و آرزو كردند: بتوانيم با توجه به منويات رهبري در حوزه دفاع و امنيت كشور اقدامات لازم را انجام دهيم و در مقابل انواع تهديدات امنيتي، زيستي و ... مردم را مصون نگه داريم كه با كمك شما عزيزان محقق خواهد شد.

تعداد بازدید: 17
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشاني: سمنان- بلوار بسيج - استانداري سمنان- اداره كل پدافند غيرعامل. تلفن : 2129408 و 2129411  دورنگار : 33437297
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به اداره کل پدافند غیرعامل استانداری سمنان می باشد
Powered by DorsaPortal